image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

«Фольк–music» у Мелітопольському районі

010 [1] 14 квітня 2016 року  Мелітопольський район зустрічав ведучу програми та музичного конкурсу «Фольк–music»  Першого національного телевізійного каналу України Оксану Пекун. Це було зумовлено тим, що Народний фольклорний ансамбль «Веснянка» села Данилоіванівка Мелітопольського району, керівник Сергєєва Тетяна Анатоліївна, був запрошений до участі у відбірковому  етапі конкурсу «Фольк–music».

Прослуховування концертної  програми ансамблю «Веснянки», яка складалася з українських народних пісень, проходило в актовому залі Мелітопольського училища культури.

До конкурсу на TV в Київ було відібрано три автентичні українські пісні: «Понад ланом, ланом», «Стоїть козак на чорній кручі», «Ой, у полі жито», інструментальний твір «Полька» і українська народна пісня часів Другої світової війни «Торба».

DSCN5725 [1]Ансамбль «Веснянка» висловлює  глибоку вдячність за допомогу в організації заходу начальнику відділу культури і туризму МРДА Фтіц В.С., директору Мелітопольського РОМЦ  Дубовик С.Г., голові  Новенської сільської ради Бутенку В.В. , директору училища культури Єгорову М.О. і всім, хто вболівав за нас душею.

Запис  конкурсної  програми відбудеться у вересні–жовтні  2016 року.

Бажаємо ансамблю «Веснянка» тільки перемог!!!

 

Керівник ансамблю  Тетяна Сергєєва