image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Надають допомогу самотнім та хворим

IMG_9383 [1]У поточному році виповнилося 98 років з того часу, як  на території України працюють представники Червоного Хреста. Привітання з цього приводу приймали співробітники Мелітопольської міськрайонної організації цього всесвітньо відомого товариства. Слова вдячності на адресу патронажних сестер Червоного Хреста пролунали від міських та районних керівників.

Керуюча справами виконавчого апарату Мелітопольської районної ради Алла Полуліх зазначила, що увага та піклування працівників Червоного Хрес-та завжди отримують схвальні відгуки від мешканців району та побажала колективу організації й надалі залишатися такими ж щирими і добрими.

Мелітопольський міський голова Сергій Мінько наголосив, що вже два роки, як на плечі колективу Червоного Хреста лягли турботи про вимушених переселенців, з якими вони гідно справляються. Патронажні сестри Червоного Хреста надають необхідну допомогу громадянам похилого віку, хворим,  у яких немає рідних, та тим, хто страждає на тяжкі недуги. Зокрема, вони піклуються про ВІЧ-інфікованих та людей з тяжкою формою туберкульозу. Та подекуди їх підопічні потребують просто моральної підтримки.

— Коли медична сестра приходить додому, вона ж не приходить до тих, кому добре. Вона приходить до тих, хто потребує медичної допомоги. Іноді у людей більш старшого покоління просто дефіцит спілкування — треба поговорити, висловити свою думку, може, поскаржитись на щось, — пояснила патронажна сестра Тетяна Кириленко.

Керівник міськрайонного товариства Червоного Хреста Наталя Жадан (на фото перший ряд зліва) зазначила, що вже майже два роки члени організації надають допомогу внутрішньо переміщеним особам. З 10 до 16 години вони у штабі приймають цю категорію громадян, а потім виконують інші зобов’язання. Тому робочий день у патронажних сестер починається о шостій ранку. Вона подякувала колегам за невтомну працю.

З нагоди пам’ятної дати колектив товариства Червоного Хреста нагороджений грамотою Мелітопольського міськвиконкому.