image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Ювілей «Музичної вітальні»

Без имени-2На початку квітня у Мелітопольському училищі культури традиційно проходив тиждень предметно-циклової комісії фортепіано. Він розпочався з «Музичної вітальні», яка цього року святкує своє 30-річчя.

Шанувальники цього творчого об’єднання мали змогу почути твори сучасних композиторів: Георгія Свиридова, Карена Хачатуряна, Володимира Птушкіна, Олени Касилової, Валерія Гавриліна. Музичні ілюстратори — Юлія Атаманчук та Олена Демчук, ведуча — викладач-методист Тетяна Сергеєва. Було проведено фортепіанний конкурс «Кращий за фахом». Конкурсна програма складалася з трьох номінацій. Фортепіанне виконавство оцінювало журі, яке і визначило переможців. В номінації «Дебют» лауреатом стала Климова Валерія (кл.викл. Л.М.Субачева), в номінації «Початківці» перше місце отримав Устінов Тимур (кл.викл. Ю.А.Атаманчук), в номінації «Майстри» переможцями стали — Притуленко Максим (кл.викл. Є.В.Мамедова) та Павліченко Анна (кл.викл. А.В. Юдіна).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Продовжила тиждень фортепіанної музики радіогазета, присвячена видатному композитору Сергію Прокоф’єву. Значущою подією тижня став конкурс фортепіанних дуетів «Співає рояль». Треба відзначити, що ансамб-лева гра відрізняється від сольної, насамперед тим, що і загальний план, і всі деталі інтерпретації є плодом роздумів та творчої фантазії не одного, а декількох виконавців і реалізуються вони їхніми спільними зусиллями. І якщо піаніст-соліст може відтворити звучання п’єси в цілому, то піаніст-ансамбліст — тільки звучання своєї партії. Лауреатами цього конкурсу стали:  Мултих Єва та Нестеренко Роман (кл.викл. Я.О.Танцура).

Закінчився тиждень фортепіанної музики концертом студентів різних спеціальностей, де були виконані твори вітчизняних та зарубіжних композиторів.

Аліна Юдіна, викладач ПЦК фортепіано