image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Дитячій лікарні передали пелюшки

IMG_9437 [1]78 пелюшок для малечі передали представники благодійної організації «Сяйво надії» до відділення анестезіології та інтенсивної терапії Мелітопольської дитячої лікарні.

Кошти на них зібрали під час спільної акції «Заради здоров’я, заради життя», яку провели благодійники та Мелітопольська міськрайонна первинна організація спілки журналістів України за активної підтримки міської влади. Тоді під час благодійного забігу було зібрано 1640 гривень, до цієї суми благодійники додали близько двох тисяч гривнь. На ці кошти замовили виготовлення пелюшок у Мелітопольській жіночій виправній колонії для неповнолітніх.

За словами директора БО «Сяйво надії» Євгена Ігнатова (на фото справа), рішення співпрацювати з цим закладом було прийнято, щоб якось підтримати вихованців колонії та із своєрідною виховною метою.

Працівники лікарні  зазначили, що такий подарунок є доречним та подякували всім небайдужим, хто брав участь у акції. Головний лікар установи Галина Голдіна зазначила, що благодійники вже не вперше надають подібну допомогу. Тоді до медзакладу був переданий випромінювач ультрафіолетовий для обігріву дітей на пеленаторі.

1 червня представники БО «Сяйво надії» планують проведення благодійного марафону та запрошують до участі всіх небайдужих. Захід проходитиме під гаслом «Біжи заради життя. 1555 метрів доброти». Під час нього запланована розважальна програма для малечі. Кошти, які збиратимуться під час марафону, також витратять на потреби міської дитячої лікарні.