image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Скажемо наркотикам — НІ!

SAM_7420 (Копировать)Наркоманія – чи не найбільше лихо сьогодення, захворювання, яке робить з людей безвільних рабів. Скільки трагедії, болю та понівечених життів у цьому слові…

В останні роки спостерігається швидке зростання наркоманії та її омолодження. До  кола споживачів наркотиків залучається  все більше молоді, зокрема підлітки. Саме у підлітковому віці, як правило, вперше вживаються наркотичні речовини, тому дуже важливо вміти помітити та розрізнити ранні ознаки вживання наркотиків, коли проблема ще не набула хронічного характеру і тяжкі наслідки ще можна попередити.

SAM_7431 (Копировать)Розуміючи, що наркоманія усе більше молодшає, держава всіляко намагається перекрити доступ одурманюючих речовин до підлітків. З цією метою у всіх школах нашої держави щорічно проводяться антинаркотичні акції. Не стала винятком і Долинська школа. Доброю традицією в нашій школі стало проведення заходів щодо пропаганди здорового способу життя. Ось і в цьому році учні й вчителі школи долучилися до акції. Шкільний актив підготував виступ агітбригади, з метою застереження учнів від вживання наркотичних речовин. Учні 5-9 класів переглянули фільм про шкідливість наркотиків. Висловити свої думки з приводу побаченого та почутого діти мали змогу під час круглого столу. Учні висували припущення стосовно причин появи наркотичної залежності серед молоді та активно дискутували про наслідки. Молодші школярі також сказали своє «ні» наркотикам, створивши  тематичні малюнки. Стараннями учнів було створено пам’ятки.              І хоч акція добігає кінця, SAM_7419 (Копировать)ми сподіваємося, що ті заходи, які відбулися в нашій школі та навчальних закладах усієї країни, залишаться в пам’яті дітей пересторогою на майбутнє, нагадуванням про те, що здоров’я – це найбільший скарб.

Актив учнів Долинської ЗШ І-ІІ ступенів