image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Люди в білих халатах приймали вітання

13403939_1110152885724504_5238939197208022320_o16 червня в Мелітопольському районі вітали працівників охорони здоров’я, які у третю неділю червня святкують День працівників медичної сфери.

Слова щирої подяки на адресу людей в білих халатах, чиє милосердя та професіоналізм є запорукою життя та здоров’я мешканців Мелітопольського району, пролунали від керівників місцевої влади. Першим до представників однієї з найгуманніших професій звернувсяголова райдержадміністрації Олександр Мангул.

— Всім людям, які щодня носять білий халат, притаманні такі людські якості, як шляхетність, гуманність, милосердя. А клятва Гіппократа для вас — це не просто слова, а базовий принцип життя, — підкреслив очільник району.

Керівник місцевої виконавчої влади зазначив, що в нелегкий для країни час медики Мелітопольського району сумлінно виконують свої обов’язки та подякував їм за це.

— Всім вам доводиться жити та працювати в нелегкий час, коли медична сфера підлягає реформуванню і, звичайно ж, ви потребуєте держпідтримки, фінансової допомоги від місцевої влади. Я особливо вдячний вам за те, що в скрутний час ваші серця не зачерствіли, — подякував Олександр Мангул.

Привітання на адресу медиків висловив голова райради Олександр Мордик.

— Дякую вам за те, що ви добросовісно виконуєте свої обов’язки, бажаю оптимізму, злагоди, впевненості в завтрашньому дні, — зазначив Олександр Мордик.

До своїх колег з найкращими побажаннями звернулися головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Олена Тверда та головний лікар Мелітопольської ЦРЛ Сергій Селевич. Вони побажали товаришам міцного здоров’я та  успіхів у роботі.

Слід також додати, що напередодні Дня медпрацівника в Запорізькому академічному обласному українському музикально-драматичному театрі ім. В. Магара також відбулися урочистості. Під час заходу голова облдержадміністрації Костянтин Бриль вручив кращим спеціалістам галузі нагороди. В їх числі були й керівники мелітопольських медичних установ. Зокрема, головний лікар Мелітопольської ЦРЛ Сергій Селевич за особистий внесок у розвиток медицини був нагороджений медаллю «За розвиток Запорізького краю».

За значний особистий внесок у справу покращення медичної сфери грамотами та подяками обл-держадміністрації і облради, райдержадміністрації і райради були нагороджені кращі працівники галузі. Цінний подарунок від облдержадміністрації вручили завідуючій поліклінічним відділенням ЦРЛ Аллі Коваленко, яка пропрацювала у медицині 45 років. Подарунком для всіх присутніх став яскравий концерт творчих колективів Мелітопольського району.