image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

«Червона калина» радощі дарила

виконали танець за мир в Україні23 липня ХХV щорічний фестиваль «Червона калина» відбувся у Мелітопольській жіночій виховній колонії для неповнолітніх. Дівчата представляли на суд журі та на оцінку глядачів свої  номери  художньої самодіяльності.

Естафету на проведення свята Мелітопольський заклад отримав  від Прилуцької виховної колонії. А відкрила фестиваль начальник Мелітопольської виховної колонії  полковник внутрішньої служби Світлана Рулєвська.

Ведуча фестивалю оголосила гостей, серед яких були начальник управління Державної пенітенціарної служби України у Запорізькій області Денис Голобородько, заступник начальника управління Державної пенітенціарної служби України у Запорізькій області з соціально-виховної та психологічної роботи Вадим Книш, заступники Мелітопольського міського голови  Іван Федоров та Сергій Павленко, представник служби у справах дітей  Катерина Коник, представник Мелітопольського міського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді  Вікторія Москаленко, прокурор Мелітопольської місцевої прокуратури  Сніжана Кісілічак.

Також засуджених дівчат відвідали батьки, зокрема, матері, прийшли в гості колишні вихованки і співробітники колонії, представники благодійних організацій. Завітав спеціальний гість — президент благодійного фонду «Волонтер» Тимофій Нагорний, який подарував дівчатам «Старий Завіт» та, за бажанням дівчат, приїхав співак Роман Ващук, який виконав декілька пісень.

Під девізом «Ми славимо нашу Вітчизну єдину, співучу колиску — Святу Україну!» розпочався виступ у колонії. Участь взяли абсолютно усі вихованки, 22 дівчини. Урочисто підняли прапор України, і дівчата заспівали гімн. Потім одна із вихованок пронесла коровай до гостей свята.

Вийшли в українському народному вбранні герої і патріоти нашої країни: образ сили держави — Гетьман Запорозький, образ розуму України — Роксолана, наша мова солов’їна — Леся Українка та символ гумору нашого народу — Одарка з Карасем. Дівчата гарно танцювали, чудово співали та виконували вірші, показали усю свою любов до Батьківщини через хореографічну постановку на пісню «Я хочу жити без війни», вбрані навіть у камуфляжні  костюми. Після цієї частини концерту усі присутні вшанували пам’ять загиблих на сході України хвилиною мовчання.

Одним із яскравих дійств став український ярмарок, на який дівчата показали усе його багатство. Також гості змогли побачити гумористичну сценку вихователів «Українські страви», після якої усіх бажаючих пригостили смачними пиріжками!

Наприкінці відбувся справжній показ власноручно пошитих дівчатами суконь.

Завершила свято хореографічна постановка «Україна», під час якої вихованки виконали пісню, що супроводжувалась танцем із блакитно-жовтим прапором, і відпустили жовті й блакитні кульки до неба…

Усіх вихованок за зразкову поведінку нагородили почесними грамотами, а також розповіли про успіхи однієї з дівчат, яка вже вступила у магістратуру Мелітопольського педагогічного університету, та дві їх абітурієнтки подали документи до цього ж закладу.

Естафету від Мелітопольської виховної колонії приймає Ковельська виховна колонія у Волинській області.

Співробітники колонії запропонували провести екскурсію для гостей та показати, в яких умовах живуть дівчата.

Кожній нашій вихованці була присвоєна роль у цьому фестивалі,  і всі вони впоралися на «відмінно».