image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Не втрачайте пильність!

1463380660_17_mainЗ метою запобігання влітку нещасним  випадкам на водних об’єктах 26 липня  рятувальники Мелітопольського міськрайонного управління служби з надзвичайних ситуацій провели рейд на р. Молочній біля с. Соснівка.

Під час бесід фахівці роздали людям листівки з основними правилами безпеки та алгоритмом дій при рятуванні життя потопаючим. Провідний спеціаліст відділу цивільного захисту Мелітопольського міськрайонного управління ГУ ДСНС в Запорізькій області Олександр Коробко зазначив, що в водоймах, які не передбачені для купання, може бути багато небезпечних предметів. Також відпочиваючих застерегли, що не варто перегріватись на сонці, оскільки висока температура негативно впливає на організм.

— Різке занурення у воду може призвести до виникнення спазмів, судом тощо, — зазначив він, — Не менш небезпечним є вживання спиртних напоїв при відпочинку біля водоймищ.

Рятувальники наголошують на необхідності дотримання правил відпочинку та рекомендують не втрачати пильність, адже наслідки можуть бути доволі тяжкими.