image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

До охорони здоров`я — прискіплива увага

IMG_0027У кінці липня на позачерговій сесії Мелітопольської районної ради з бюджету району були виділені кошти Мелітопольській центральній районній лікарні на проведення ремонтних робіт та купівлю обладнання. Як освоюють ці кошти у медичному закладі, перевірив голова Мелітопольської райдержадміністрації Олександр Мангул під час свого візиту до ЦРЛ  9 серпня.

Головний лікар ЦРЛ Сергій Селевич розповів, що наразі проводиться ремонт подвір’я відділення екстреної невідкладної допомоги (колишній приймальний покій) та під’їзних шляхів до нього. Він зазначив, що асфальт біля цієї будівлі був покладений десятки років тому, і після цього ремонт не проводився, з часом через велике навантаження, дорожнє покриття прийшло у незадовільний стан. Це в свою чергу значно ускладнювало  під’їзд машин швидкої допомоги та транспорту пацієнтів.

Олександр Мангул зазначив, що з районного бюджету на ці роботи виділено 250 тисяч гривень, а на придбання нового обладнання — близько 220 тисяч гривень. Завдяки фінансуванню в лікарні придбали кардіологічний монітор, кардіограф, пульсометр, два мікроскопи та інше оснащення.

Завідуючий відділенням реанімації ЦРЛ Геннадій Ткаченко пояснив, що особливо важливим у роботі медиків його підрозділу є кардіологічний монітор, бо саме за його допомогою повністю відстежуються життєво важливі функції пацієнтів: міряється артеріальний тиск, кількість кисню у артеріальній крові, знімається кардіограма та відстежується температура тіла. По завершенні спілкування з лікарями, голова райдержадміністрації наголосив, що районне керівництво розуміє необхідність покращення матеріальної бази медустанови, тому планомірно працює над вирішенням найбільш гострих проблем цієї важливої ділянки районної системи охорони здоров`я.