image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Резервістів запрошують на підвищення кваліфікації

IMG_0007З 1 вересня стартують навчальні збори мелітопольських військових резервістів першої черги, тобто тих, хто служив у зоні антитерористичної операції. Про це повідомив військовий комісар Мелітопольського об’єднаного міського військового комісаріату Олександр Лушніков (на фото).

Він розповів, що цей захід відбудеться на території Чернігівської області та розкрив  його основну мету.

— Мета цих навчальних зборів — перевірка готовності частин військових сил до поповнення військових підрозділів демобілізованими учасниками АТО, перевірка взаємодії у разі виконання бойових завдань, — наголосив він.

Для учасників зборів передбачені виплати добових, а також грошові премії від 2500 до 3000 гривень. Всіх, хто знаходиться у резерві, просять звернутися до військкомату. До зони АТО учасників зборів відправляти не будуть.

Також Олександр Лушніков повідомив, що наразі триває робота по підготовці до осінньої призовної кампанії. За попередніми даними,  у жовтні-листопаді поточного року на строкову військову службу планується призвати близько 60 громадян. Військовий комісар наголосив, що у зону АТО новобранців не відправлятимуть. За молодими військовими, якщо вони працюють, офіційно буде збережено робоче місце.

Що ж до призову на контрактну службу, то за результатами півріччя у військкоматі цей показник перевиконано. За перший квартал на такий вид служби було призвано  62 військових, а у другому — 78.

Олександр Лушніков нагадав про переваги контрактної служби. Серед них — висока зарплатня від 7 000 до 14000 гривень. Військовий комісар наголосив, що бажаючим служити за контрактом слід звертатися до військкомату. Що ж до молодиків, які ухилятимуться від строкової служби, то за підсумками призовної кампанії їх прізвища будуть розміщені у місцевих ЗМІ.