image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вітаємо з перемогою талановитих солістів вокальної студії «D’Voice» ТДАТУ!

j-ad5Tcgu5E8-12 серпня 2016 року у курортному с.м.т. Кирилівка на березі Азовського моря пройшов ІІ Міжнародний відкритий конкурс-фестиваль мистецтв «ART WAVES», який 10 років проходив у м. Феодосії та неодноразово був визнаний кращим заходом року.

Конкурс має високий статус, а володарі «Гран-Прі» отримали сертифікат на 1000 доларів для поїздки у Болгарію на конкурс «Звездный Прибой».

Свою вокальну та хореографічну майстерність показували конкурсанти з різних куточків України (Харків, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Донецьк, Запоріжжя і т.д.). Від м. Мелітополя брали участь 7 осіб від 5 до 25 роківсолісти вокальної студії «D’Voice» ТДАТУ, керівники Олена і Дмитро Дорошенко.

Склад журі був дуже серйозним: Герман Юрченко — народний артист України; Віталій Нечитайло — президент міжнародних конкурсів, заслужений діяч естрадного мистецтва України; Чубун Ігор — програмний директор Радіо Місто FM.

Конкурс був складний, емоційно напружений, переживали всі: і діти, і батьки, і керівники.

Але не дивлячись ні на що, місто Мелітополь отримав 2 перших, 2 других та 2 третіх місця!

Студенти ТДАТУ Вадим Яроцький (механіко-технологічний факультет) та Дмитро Литвиненко (факультет агротехнологій та екології) були в одній категорії і здобули І і ІІ місця відповідно.

Діти, які займаються у вокальній студії «D’Voice» ТДАТУ теж здобули високі нагороди:

Олександра Корнієць отримала І місце у ІІ віковій категорії і обійшла 11 конкурсантів. Черничко Кіра отримала ІІ місце, а Носенко Карина і Тітова Тетяна — ІІІ місце в І віковій категорії. Логвіновська Мілана стала Дипломантом. Усі наші переможці отримали Дипломи, кубки та медалі:

Корнієць Олександра — Лауреат І ступеня

Яроцький Вадим — Лауреат І ступеня

Черничко Кіра — Лауреат ІІ ступеня

Литвиненко Дмитро — Лауреат ІІ ступеня

Носенко Карина — Лауреат ІІІ ступеня

Тітова Тетяна — Лауреат ІІІ ступеня

K9V9mCyyw2Y

Логвіновська Мілана, наймолодша 5-річна учасниця конкурсу — Дипломант конкурсу.

Щиро вітаємо солістів вокальної студії «D’Voice», наших студентів, та можливо майбутніх студентів, з перемогою на Міжнародному відкритому конкурсі-фестивалі мистецтв «ART WAVES»! Сподіваємося, ви і надалі здобуватимете високі нагороди! Бажаємо вдосконалення майстерності, досягнення найвищих творчих вершин та успіхів!