image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Діти проти раку

r1Найстрашніший сон кожної людини – хвороба дитини. Буденні проблеми тануть наче березневий сніг, коли слова «дитина» й «онкологія» з’являються в одному реченні. На жаль, останнім часом це стало настільки частою подією, що неможливо охопити всіх маленьких пацієнтів централізовано, тому допомога небайдужих людей і благодійників є надзвичайно важливою в боротьбі із цією страшною недугою.

Беручи до уваги обсяг проблеми, усвідомлюючи свою соціальну відповідальність і значення для населення країни, Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» долучилося до Всеукраїнської програми «Діти проти раку».

Тепер кожен охочий може допомогти дітям і перевести кошти на адресну закупівлю ліків у будь-якому відділенні Укрпошти по всій Запорізькій області. Це значне досягнення на шляху до покращення стану медицини й захисту українських дітей. Небайдужість людей уже не раз доводила, що можна вибратися із найскладніших ситуацій.

Програма «Діти проти раку» — це термінова медикаментозна допомога важкохворим дітям, які проходять лікування в державних закладах. З моменту заснування програми у 2012 році понад 450 дітей отримали життєво-необхідні медикаменти та лікування, а 4 обласні лікарні – обладнання для боротьби із тяжкими захворюваннями. На жаль, незважаючи на безперебійну роботу команди Міжнародного благодійного фонду «Центр соціальних проектів майбутнього», відповідального за проведення програми, ліків у державних лікарнях постійно не вистачає, і кожен день для маленьких пацієнтів – це крок у невідомість.

Уже сьогодні ви маєте можливість долучитися до програми «Діти проти раку» перерахувавши кошти на благодійну програму «Діти проти раку». Це може бути невелика сума, але, об’єднавши зусилля, ми можемо залучити достатньо, щоб врятувати життя дитині. Усі кошти спрямовуються на закупівлю ліків, які не можуть придбати ані батьки, ані держава. Врятувати життя дитини – це так просто! Здоров’я Вам і вашим дітям!