image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Олександр Мангул: «Оздоровлення учасників АТО — на контролі районної влади»

14341622_1706178906372449_671662406_nВід розв’язання соціальних питань звільнених учасників АТО та членів їхніх сімей багато в чому залежить бойовий настрій захисників Вітчизни. Нині воїни, що пройшли випробування в зоні бойових дій, а зараз мешкають в Мелітопольському районі, потребують не лише матеріальної, моральної підтримки, але й допомоги у реабілітації, санаторно-курортному лікуванні.

І це питання Мелітопольська райдержадміністрація тримає на постійному контролі. Більш того, районна влада турбується про кожного захисника країни, що пройшов крізь бої з ворогами.

За словами голови Мелітопольської райдержадміністрації Олександра Мангула, в цьому році на підтримку ГО «Центру взаємодопомоги «Побратим» з районної скарбниці виділено  34 тис. грн., оскільки місцева громадська організація «Центр «Побратим» з листопада 2015 р. взяла на свої  плечі турботу про військових.

Координатор «Центру» Олена Требухова розповіла, що в «Побратимі» демобілізовані учасники АТО Мелітополя та Мелітопольського району можуть знайти правову і моральну підтримку, кваліфіковані психологи та юристи надають безкоштовні консультації. І перш за все ГО «Центр «Побратим» заручилась підтримкою районного керівництва.

Важливим прикладом ефективної взаємодії громадської організації та районної влади є вирішення питань оздоровлення учасників АТО та членів їх сімей. Так, нещодавно, за ініціативи голови райдержадміністрації Олександра Мангула демобілізовані учасники АТО Мелітопольського району та члени їх сімей, а також одна  сім`я учасника АТО, який загинув при виконанні бойового завдання, отримали змогу безкоштовно оздоровитися на базі відпочинку «Акваторія» на Федотовій косі в смт Кирилівка з 2 по 18 вересня.

Голова райдержадміністрації Олександр Мангул підкреслив, що демобілізованим учасникам АТО, надважлива реабілітація, бо війна забирає багато сил та енергії, впливає на психологію людини. А такий відпочинок із сім’єю подарує позитивні емоції, дозволить трохи відпочити.

-Я разом із завідуючим кардіологічним відділенням № 1 КУ «ТМО Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування» №2 Віктором Орловим запропонував оздоровити через організацію «Побратим» демобілізованих з зони АТО та членів їх сімей. На базі відпочинку «Акваторія» сім`ї учасників АТО відпочивають безкоштовно, в номерах люкс з дерев’яного зрубу. Телебачення, душ — все в номері. За їх кошти тільки харчування, — зазначив очільник району.

За словами координатора ГО «Центр «Побратим» Олени Требухової, 2 сім`ї учасників АТО вже відпочили з 7 по 11 вересня, 3 — відпочили на минулих вихідних, інші — чекають своєї черги.

Самі ж учасники АТО зазначають, що відпочинок їм до вподоби та дякують за таку можливість трохи розслабитися.

Олександр Мангул запевняє, що наступного року районна влада планує продовжити безкоштовно оздоровлювати учасників АТО.