image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Ветеранам АТО гарантують робочі місця

p8Звільнені з лав Збройних сил військовослужбовці, які брали участь в АТО, відтепер мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Це стало можливо завдяки змінам до Закону України «Про зайнятість населення», які набрали чинності з 30 серпня.

Директор районного центру зайнятості Олександр Темних розповів, що для працевлаштування цих громадян на підприємствах, в установах та організаціях встановлюватиметься квота у розмірі 5%.

— Для працевлаштування цих громадян на підприємствах, в установах та організаціях з чисельністю штатних працівників понад 20 осіб бронюватимуться робочі місця. Тобто встановлюватиметься квота у розмірі 5% середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік. Також передбачаються економічні стимули для працедавців. Роботодавцю, який працевлаштує на нове робоче місце таких безробітних, щомісяця протягом року може надаватися компенсація фактичних витрати у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за відповідного працівника, — зазначив Олександр Темних.

На сьогодні на обліку в Мелітопольському районному центрі зайнятості перебувають 23 демобілізовані учасники АТО.

Олександр Темних запевнив, що виконання програми працевлаштування цих та інших категорій безробітних знаходиться на постійному контролі фахівців районного центру зайнятості.