image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Бойовий прапор передали колегіуму «Джерело»

11:20 23.09.2016

32392Терпіннівський колегіум «Джерело» відвідав воїн АТО, начальник зв’язку 37-го батальйону Олексій Петров, який передав до шкільного музею прапор з автографами бійців.

Минулого року діти подарували саме цей стяг військовим в зону АТО. Олексій Петров розповів, що прапор справді унікальний, тому що на ньому є підписи солдат 73 військово-морського центру спеціальних операцій. Боєць подякував школярам за їх підтримку та наголосив, що кожен їх лист чи малюнок дають нові сили військовим, які боронять незалежність країни.

Учні під час зустрічі розповіли про свої досягнення у патріотичні грі «Джура» та порадували бійця своєю творчістю. Так, школярка  Вікторія Василенко продекламувала власні вірші, присвячені воєнним подіям на  сході країни.

Директор колегіуму «Джерело» Людмила Дегтяренко зазначила, що у навчальному закладі велика увага надається вихованню любові до рідного краю, учні самі виявляють бажання брати участь у патріотичних заходах, пишуть листи солдатам та радіють, коли їм приходить відповідь.

На зустрічі школярі передали до 37-го батальйону свої листи та малюнки і побажали військовим скорішого повернення додому.