image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вшанували представників старшого покоління

000111Напередодні Міжнародного дня людей похилого віку в районі відбулися урочистості. Зі святом вітали ветеранів Мелітопольського району, які зробили значний внесок в розвиток своїх населених пунктів, а деякі продовжують активно працювати на благо своєї малої батьківщини.

Голова райдержадміністрації Олександр Мангул зауважив, що цей день є символом єдності поколінь.

— Цей день — прекрасна можливість ще раз сказати теплі слова нашим батькам, матерям, ветеранам війни, праці, людям, які своєю долею, роботою внесли щось добре для розвитку нашого Мелітопольського краю. Сьогодні ви на заслуженому відпочинку, проте, як свідчить життя, ви все одно продовжуєте активно працювати на розвиток Мелітопольського району. Щиро вам вдячний за те, що ви є, за те, що ви зберегли для нас найкращі традиції, навчили долати труднощі. І сьогодні ви поруч із нами, ви нам допомагаєте, — подякував ветеранам району Олександр Мангул.

Голова райради Олександр Мордик підкреслив, що внесок кожного ветерана в розвиток Мелітопольського району важко переоцінити.

— Сьогодні наші діти ходять в школи, дитсадки, які ви збудували. Все, що в нас є, це, безперечно, більшою мірою ваша заслуга. Щиро вдячний вам за вашу працю. Хай на ваших обличчях будуть тільки посмішки, і кожен день приносить добрі новини. Бажаю вам міцного здоров’я та добробуту, — привітав ветеранів Олександр Мордик.

Олександр Мангул зазначив, що районна влада ніколи не стояла осторонь проблем людей похилого віку та всіляко допомагає їм.

— В Мелітопольському районі була затверджена програма соціальної підтримки ветеранів війни, праці та дітей війни, інвалідів тощо на 2015-2019 рр. У 2016 році  громадські організації отримали фінансову підтримку в сумі 64 тис. грн. Допомога ветеранам не обмежується лише цією програмою. Так, в поточному році були внесені зміни до законодавства і держава, на жаль, припинила фінансування деяких пільг. Та районна влада взяла це на себе, і вже профінансовані видатки на забезпечення ветеранів-пільговиків переїздом в автомобільному та залізничному транспорті. Районна влада на особливому контролі тримає й медичне обслуговування ветеранів.

Голова Мелітопольської районної організації ветеранів війни, праці та дітей війни Тамара Селезньова привітала людей похилого віку  зі святом та побажала міцного здоров’я, довголіття. Вона висловила подяку тим, хто допомагає організації. За активну передплату міськрайонної газети «Новий День» у 2016 році Новобогданівська первинна організація ветеранів отримала подарунок — електричний чайник, який вручила  головний редактор найстарішого в регіоні видання Діляра Кудусова.

Почесними грамотами райдержадміністрації та райради нагородили активістів ветеранського руху. Також ветеранська організація селища Мирне стала переможцем обласного конкурсу-огляду на найкращу первинку. Її голова Марія Наливайко отримала грамоту від облдержадміністрації та Запорізької обласної організації ветеранів України. А ветеран війни Володимир Капітонов за героїко-патріотичне виховання молоді та активну життєву позицію отримав грамоту від організації ветеранів України.

Після офіційної частини на ветеранів чекали виступи самодіяльних артисів та творчих колективів Мелітопольського району.