image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Лісорубів розшукує поліція

les-7001Невідомі вирубували лісосмуги за межами села Оленівка.

Пригода сталася ввечері 26 вересня. Оперативна група місцевих активістів відразу ж виїхала на місце події та спіймала браконьєрів на гарячому. Але, за словами Новопилипівського сільського голови Віктора Федорченка, затримати зловмисників не вдалося.

— Після того, як ми під’їхали до місця пригоди, зловмисники почали тікати. Ми перекрили автомобілем дорогу, та вони залишили бензопилки і втекли через поле. Спиляно 23 дерева, найменший діаметр дерева — 20 см. До того ж браконьєри відкрито погрожували.

— Вони почали погрожувати, нібито ми ще побачимо, із ким зв’язалися, та треба чекати чогось поганого, — зазначив Віктор Федорченко.

Голова розповів, що на місце пригоди одразу ж викликали поліцейських, цього ж дня сільрада написала до поліції заяву про здійснення цього злочину. Як повідомив помічник начальника Мелітопольського відділу поліції Гліб Коваль, за цим фактом порушено кримінальне провадження за статтею 246 частини 1 Карного кодексу України «Незаконна порубка лісу». Наразі автомобіль із дровами знаходиться на штрафному майданчику, встановлюється збиток. Також тривають слідчі дії зі встановлення осіб, які здійснили злочин.