image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Передали герою подарунок

13:46 13.10.2016

img_22264 жовтня в Мелітопольському районі з робочим візитом перебував заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін. Обласний керівник провів прийом громадян з особистих питань. Людей турбували питання стосовно виділення коштів для ремонту будинку культури села Данило-Іванівка, водопостачання сіл Трудове, Нове тощо. Всі питання громадян були взяті на особистий контроль представника обласної влади.

По закінченню прийому громадян Едуард Гугнін разом із районними керівниками Олександром Мангулом та Олександром Мордиком побував у Костянтинівській спеціалізованій різнопрофільній школі «Прометей», де в цьому році вперше було запроваджено пілотний науково-педагогічний експеримент з розвитку інклюзивного освітнього середовища. В інклюзивному класі зараз навчається троє дітей з обмеженими можливостями.

Далі представники влади завітали до ветерана АТО, інваліда війни І групи Олексія Грищенка, який отримав поранення в зоні проведення бойових дій на території Донецької області. Едуард Гугнін особисто вручив Олексію Грищенку подарунок до Дня захисника України — наручний годинник.

Продовжилась робоча поїздка візитом до Мелітопольської центральної районної лікарні. Керівники району та області ознайомилися з роботою двох нових апаратів для гемодіалізу. На сьогодні у Мелітопольському районі лікується 8 хворих з гострою та хронічною нирковою недостатністю з Мелітопольського району та 1 пацієнт з Приазовського району.  Едуард Гугнін зазначив, що нове сучасне обладнання суттєво підвищить якість медичного обслуговування пацієнтів центральної районної лікарні.