image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Встановили шефський зв`язок з морськими прикордонниками

14:06 13.10.2016

img_0059-kopirovatЧлени Мелітопольської міжрайонної первинної організації Національної спілки журналістів України передали Маріупольському загону морської охорони теплі речі та смаколоки.

Військових відвідали голова Мелітопольської первинної організації Національної спілки журналістів України, редактор газети «Новий день» Діляра Кудусова та редактор КП «Студія «Мелітопольський район» Олександр Андрущенко. Представники ЗМІ поспілкувалися із військовослужбовцями.  Капітан другого рангу у відставці Олександр Андрущенко провів презентацію своєї збірки віршів та оповідань, серед яких чимало присвячено військовим морякам, подіям на майдані, в зоні АТО.  Він прочитав деякі вірші та уривок з оповідання, розповів про історію створення того чи іншого твору, відповів на запитання прикордонників та вручив всім бажаючим свої книжки с автографами автора.

За словами командира Маріупольского загону морської охорони Миколи Сирінського, такі зустрічі необхідні особовому складу, щоб відволіктися від армійської буденності.

— Зустрічі з цікавими людьми завжди потрібні, військовим необхідна щось духовне, відволіктись та поспілкуватися із цивільними громадянами. Тим паче, якщо людина творча, то спілкуватись завжди цікаво.

Слід зазначити, що у  2014 році тоді ще Керченський загін морської охорони перебазувався на територію материкової України з Криму, бо особистий склад не захотів підкорятись окупаційній владі. Тоді, згадує заступник командира загону морської охорони Юрій Алейніков, облаштуватись на новому місці їм допомогли волонтери.

— Після переходу корабельно-катерного складу та прибуття інших підрозділів загону до Маріуполя довелося все розпочинати з нуля. Була маленька база, якої вистачило б лише для кількох катерів, але не для розміщення всього загону. Тому завдяки волонтерам, особовий склад був вдягнений, нагодований, також нас підтримали морально, — розповів командир загону.

Наразі військовослужбовці зазначають, що забезпечені всім необхідним майже на 100% та переживають за тих, хто захищає передові позиції і знаходяться у польових умовах.

Поїздка відбулася в рамках безстрокової благодійної акції в підтримку захисників України, яка ініційована Запорізькою обласною організацією Національної спілки журналістів України. За активну участь в заході керівник Мелітопольської первинки НСЖУ висловлює вдячність: члену спілки Олегу Гончаренку, який передав книжки, саперні лопатки, побутові речі; колективам КП «Студія «Мелітопольський район» та газети «Новий день», які передали мед, теплі речі, домашню консервацію; члену спілки, ветерану журналістики Олександру Колчинському за надані скоч та засоби гігієни; ПП «Варто», які виготовили для військових теплу білизну; Мелітопольським районним раді та держадміністрації за паливо і ТОВ «БЛЕКСІ фрут компані» за запашні яблука.  Військові отримали подарунки і від інших мелітопольців. Так, Наталя Мещерякова передала українські прапори, які пошила власноруч, листівки з написом «Крим — це Україна» та щирими побажаннями захисникам Вітчизни.

img_0027-kopirovatmariupol6