image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському проекті «ДЕНЬ КАР’ЄРИ/PROFITDAY»

Даний проект – це цикл заходів, які охоплюватимуть більше, як 15 областей України і поєднають у собі ярмарки вакансій, тренінги від провідних роботодавців та виставки всеукраїнських та регіональних компаній. Основною цільовою авдиторією проекту є молодь та внутрішньо переміщені особи.

Молодь належить до тієї вразливої групи населення, яка найбільш страждає від воєнних дій на сході України і є найбільш мобільною групою серед внутрішньо переміщених осіб. Це в першу чергу стосується студентства та безробітної молоді. Вирішення проблеми працевлаштування є важливим і для безробітної молодої людини і для молодих осіб, які вимушено переїхали. 90% внутрішньо переміщених осіб називають основною проблемою — це працевлаштування.

Метою проекту, який проводить молодіжний центр працевлаштування спільно із Міністерством молоді та спорту України, місцевим центром занятості населення та обласними молодіжними центрами праці, є впровадити ефективний механізм налагодження діалогу між роботодавцями та безробітною молоддю, через проведення галузевих ярмарок вакансій та кар’єри. Пріоритетною сферою ярмарок є інформаційні технології.

Більше інформації на сайтах:

http://profitday.info

http://www.robotamolodi.org/

та в соцмережах:

https://www.facebook.com/profitday.info/http://www.facebook.com/groups/167519386705040/

https://vk.com/profitday2016

Дата заходу у м.Мелітополь – 21.10.2016; початок: 11.30

Місце проведення проекту: м.Мелітополь, вул.. Інтеркультурна, 380, приміщення Університету «Україна»

http://vk.com/public46348724

prof_day_2016_plakat_1 prof_day_2016_plakat