image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Ми захищаємо заради нашого майбутнього

ato-vstrecha-viktorii-vjunik-s-shkolnikami-1В Мелітопольській гімназії № 19 напередодні Дня захисника України відбулася зустріч учнів з учасником АТО Вікторією В’юнік, випускницею нашої школи.
Одним із пріоритетних напрямків у виховній роботі гімназії є військово-патріотичне виховання. Такі зустрічі в школі давно стали традиційними. На них запрошують і ветеранів Другої світової війни, і воїнів-афганців, і захисників Вітчизни. Наша гімназія бере активну участь у заходах,благодійних акціях на підтримку учасників АТО.
Учні та вчителі у вересні підтримали акції « Ліки замість квітів» , «Допоможемо Українській армії», а у жовтні до дня Захисника України провели акцію « Підтримаємо наших захисників». Зібрані продукти харчування, солодощі, обереги, малюнки, листи дітлахів будуть підтримувати наших воїнів на передовій та в зоні АТО.
ato-vstrecha-viktorii-vjunik-s-shkolnikami-2Військова форма,виправка,медаль на грудях дівчини з позивним « Мала» вразили присутніх. Вікторія розповіла про себе і з’ясувалося, що це звичайна дівчина,яка після закінчення в 2014 році гімназії,вступила до ПТУ№56, отримала професію,стала працювати на швейній фабриці «Елегант»,а потім вирішила служити в Українській армії і підписала на 3 роки контракт,бо вважає,що захищати Батьківщину — це обов’язок кожного: і хлопців, і дівчат. Два місяці Вікторія осягала ази воєнної справи у полтавському навчальному центрі,а з травня 2016р. служить у 56-ій окремій мотопіхотній бригаді у Маріуполі,де з 384 чоловіків всього 84 жінки. « Мала» зізналася,що служити далеко від рідної домівки важко, але вона знає,чому там знаходиться,і готова померти за Україну.
Діти задавали питання,бо їх цікавило все: і як солдатів годують, і як вони відпочивають,чи не страшно їй, дівчині,було знаходитися і не раз на передовій,за що нагороджена медаллю? 24 серпня, у 25-у річницю Незалежності України, 15 чоловік із бригади були нагороджені медаллю «За оборону Маріуполя», серед яких була і Вікторія В’юнік. А ще наша випускниця розповіла про свої наміри вступити до ТДАТУ, про життя в зоні АТО, допомогу волонтерів і небайдужих людей, солдатську єдність і підтримку.

«Український народ неможливо подолати, ми захищаємо вас і наші землі на передовій, ризикуючи своїм життям, заради нашого майбутнього»,- зазначила гостя.
Від імені побратимів змужніла «Мала» подякувала учням, батькам, вчителям гімназії за постійну підтримку і допомогу. Побажала дітлахам успіхів у навчанні та мирного неба над головою і додала: «Бережіть те, що у вас є: життя, рідних, Вітчизну, материнську ласку, рідну мову; цінуйте час, який ви проводите у школі; пронесіть крізь роки любов до того куточка, де ви народилися й живете, де все знайоме, звичне й рідне.»
Під час зустрічі в класі панувала тиша, а в дитячих очах була повага, захоплення та вдячність.

Галина Плаксіна, вчитель Мелітопольської гімназії №»19