image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Боротьба з вирубкою дерев триває

img_2618Поліція готова співпрацювати з сільськими головами у напрямку вирішення проблеми масової незаконної вирубки лісосмуг.

Про це повідомив начальник Мелітопольського відділу поліції Юрій Буланов під час зустрічі з районним керівництвом та місцевими очільниками.

— На сьогодні  ми налагодили роботу з екологічною інспекцією щодо механізму вирахування збитків та притягнення до відповідальності. Ми не можемо одноосібно приймати рішення. Ми звертаємось по ту чи іншу санкцію до суду або в прокуратуру, тому не завжди все залежить від нас, — зазначив правоохоронець.

При цьому Юрій Буланов наголосив, що про ці протиправні дії сільські голови можуть повідомляти на його особистий телефон.

Голова районної ради Олександр Мордик зазначив, що незаконна вирубка лісосмуг різко зростає в опалювальний період, коли дрова є досить вигідним об’єктом торгівлі. Тому саме восени та взимку слід приділяти цьому питанню більше уваги.

Директор державного підприємства «Мелітопольське лісомисливське господарство» Мирослав Полуліх розповів, що на території лісомисливства кількість випадків знищення дерев збільшилась. Так, на територію лісгоспу заїжджають організовані групи браконьєрів та вирубують чималі площі рослин.

Тому традиційно у зимовий період на території лісництва проводитимуться рейди  із залученням правоохоронців.

По завершенню спілкування сільські голови висловили сподівання, що готовність правоохоронців співпрацювати  буде виявлятись не тільки на словах, а браконьєри нестимуть реальне покарання.