image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Боротьба з незаконним виготовленням алкогольних напоїв

poddelka-alkogolВ Мелітополі двоє громадян організували «підпільний» цех по незаконному виготовленню фальсифікованих алкогольних напоїв шляхом змішування спирту з водою.

Співробітниками податкової міліції Мелітопольської ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області спільно зі співробітниками Управління СБУ у Запорізькій області та Мелітопольською місцевою прокуратурою в рамках операції «Акциз 2016» та розслідування кримінального провадження, відкритого за ст.204 КК України, було встановлено, що в Мелітополі двоє громадян організували «підпільний» цех по незаконному виготовленню фальсифікованих алкогольних напоїв шляхом змішування спирту з водою та розливом отриманої спиртовмісної суміші за допомогою обладнання для масового виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв.

В ході проведених обшуків виявлено та вилучено  товарно — матеріальних цінностей підакцизної групи на загальну суму близько 305,0 тис. гривень, з яких майже півтори тисячі літрів незаконно ввезеного з території Росії спирту, 115,5 літрів фальсифікату, понад сім тисяч акцизних марок з ознаками підробки, етикетки та обладнання, яке використовувалося в незаконній діяльності.

На даний час тривають слідчі дії.