image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

До Міжнародного дня людей з інвалідністю

3-1Щорічно третього грудня у всьому світі відзна-чається Міжнародний день людей з інва-лідністю відповідно до рішення 47-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН від 14 жовтня 1992 року.

Цей Міжнародний день людей з інвалідністю є особливою датою в календарі.

Одним із основних напрямів роботи відділення ВД ФСНВ у м. Мелітополі, як і Фонду в цілому, є турбота про тих людей, які в результаті отриманих ними на виробництві травм або професійних захворювань стали інвалідами праці. Фонд гарантує зазначеній категорії страхові виплати та забезпечення широким спектром медико-соціальних послуг, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, організацію якісного, вчасного та цілеспрямованого лікування потерпілих за наслідками виробничої травми або професійного захворювання, медичної реабі-літації, спрямованої на відновлення порушених чи втрачених функцій організму та відновлення оптимального фізичного та соціального рівня життєдіяльності потерпілих. Наш обов’язок — допомагати людям, які зазнали травми на виробництві. Допомагати не лише матеріально, а, насамперед, своєю увагою і чуйністю, добрим словом і конкретною справою, і ми це намагаємося робити.

З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю засвідчуємо до них свою повагу та захоплення, бажаємо цим людям міцного здоров’я, оптимізму і впевненості в своїх силах, незламного духу, спокою і добра у серці, родинного затишку, заслуженої шани і вдячності людей. Запевняємо, що працівники відділення Фонду у м. Мелітополі і надалі будуть робити все можливе й неможливе, щоб інваліди праці якнайбільше залучалися до активного способу життя, отримували постійну та достойну допомогу у моральній, фізичній і соціальній реабілітації.

З повагою, від колективу працівників відділення ВД ФСНВ у м. Мелітополі начальник відділення Лариса Петрова

6-1 1-1 2-1 4-1