image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Сервіс СМС інформування

ministerstvo-yustitsiyi-ukrayiniЗа ініціативою Міністерства юстиції України запроваджується сервіс смс інформування власників нерухомого майна.

Смс повідомлення будуть надходити власникам нерухомості про буд-які реєстраційні дії, які вчиняються з їхньою нерухомістю, а також інформувати про те, хто з користувачів реєстру цікавився їхнім майном.

Для того, щоб скористатися новою послугою необхідно буде зробити кілька простих кроків:

1) отримати реєстраційний номер об’єкта нерухомості, який вказаний у реєстраційних документах та безпосередньо в реєстрі;

2) відкрити кабінет власника майна на сайті реєстру і там поставити майно на відповідний контроль;

3) вказати номер телефону, куди будуть приходити повідомлення.

На даний час, сервіс смс інформування знаходиться на стадії тестування та інтеграції до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

До запровадження програмного забезпечення, яке дозволить в автоматичному режимі надсилати смс повідомлення власникам нерухомості, введено механізм, за яким надсилається повідомлення із зазначенням відомостей про тип заяви, її реєстраційний номер, дату та час її подання, прізвище, ім’я та  по-батькові (за наявності) заявника, про подані/отримані заяви на проведення реєстраційних дій щодо майна власника.

Надсилання такого повідомлення забезпечується державним реєстратором прав на нерухоме майно в електронному вигляді з використанням його офіційної або власної електронної пошти (за умови наявності в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно відомостей про електронну адресу власника як адреси для зворотного зв’язку).

Статтю підготовлено відділом розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального юстиції у  Запорізькій області