image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

ТДАТУ пишається своїми Чемпіонами України з гирьового спорту!

DSCN137424-27 лютого 2017 року у м. Києві на базі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця відбувся VIII чемпіонат України з гирьового спорту серед студентів (юнаків і дівчат).

Студенти Таврійського державного агротехнологічного університету гідно представили на цих змаганнях славне спортивне ім’я свого університету.

Студент механіко-технологічного факультету 12 групи МБАІ Маранді Павло виборов І місце у ваговій категорії 90+ кг з результатом 70 підйомів (поштовх довгим циклом, вага гир – 24 кг).

Студент механіко-технологічного факультету 12 групи САІ Царан Олександр – ІІІ місце у ваговій категорії до 65 кг з результатом 50 підйомів (поштовх довгим циклом, вага гир – 24 кг).

Студент факультету інженерії та комп’ютерних технологій 21 групи МБ Гончаров Віктор – ІІІ  місце у ваговій категорії до 70 кг з результатом 61 підйом (поштовх довгим циклом, вага гир – 24 кг).

Збірну команду нашого університету з гирьового спорту успішно підготував до змагань викладач кафедри фізичного виховання і спорту, заслужений тренер України Кубрак Сергій Іванович.

Щиро вітаємо наших переможців із заслуженими перемогами! Бажаємо і в подальшому займати тільки верхні сходинки п’єдесталу!

DSCN1388 23oOwNKaoTI

Кафедра фізичного виховання і спорту