image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Звіт про проведення Тижня толерантності

Згідно річного плану роботи школи на 2017-2018 навчальний рік, з метою відзначення Дня толерантності, сприяння інформованості учнів про зміст європейської цінності – толерантності, збільшення кількості людей, які її поділяють, удосконалення рівня розуміння терміну «толерантність» в школі

, заохочення дітей до відповідальної громадянської позиції, в Новенській загальноосвітній школі І ступеня з 14.11.2017 по 18.11.2016 було проведено Тиждень толерантності. 

З учнями 14.11.2017 1-4-х класів практичний психолог, провела анкетування «Чи виявляєш ти толерантність?». Діагностичне опитування показало, що більшість учнів знайомі з поняттям «толерантності» та рисами толерантної особистості, з повагою ставляться до людей з різними поглядами, віросповіданням, кольором шкіри та соціальним статусом.

У вівторок 15.11.2017 класоводами було організовано похід до сільської бібліотеки де провели виставку-діалог «Толерантність — запорука людяності», де учні мали змогу знайти цікаву інформацію стосовно толерантності в періодичних виданнях, буклетах та книгах.

У п’ятницю  17.11.2017 учні 1-4 класів були присутні на тренінгу під назвою «Ми різні, але ми разом» з метою розкриття поняття «толерантність», розвитку навичок соціальної поведінки, виховання толерантного ставлення до людей та вміння працювати в групах.

Тиждень толерантності пройшов активно, весело, творчо та толерантно!