image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Віртуальна подорож до Німеччини

В читальній залі бібліотеки ім. М. Лермонтова для учнів спеціалізованої школи-інтернату «Творчість» був проведений бібліотечний єврокруїз «Прогулянка Німеччиною», присвячений Року німецької мови в Україні.

Німеччина викликає легку заздрість: у ній все влаштовано настільки добре, що знайти в цій бочці меду хочаб маленьку ложечку дьогтю дуже важко. Також країна багата красивими і цікавими  природними та історичними місцями. Сьогодні німецька – найпоширеніша мова у Європі і друга за популярністю іноземна мова в Україні. В Україні німецьку вивчають 750 000 людей. Бібліотекарі разом з викладачем німецької мови Михайлом Арестенком підготували цікаві факти про німецьку мову. Михайло Миколайович розповів учням старовинну легенду «Лореляй»,  яка пролунала як російською, так і мовою оригіналу.

Столицею Німеччини є місто Берлін. Його назва означає БЕР-ведмідь, Лінда-липа. «До тих пір, поки буде цвісти липа на Унтер-ден-Лінден, Берлін буде завжди залишатися Берліном», — колись співала МарленДітріх, німецька співачка і актриса. Прозвучала ця пісня, як в музичному кліпі, так і в віршованому виконанні.

 Німці дуже читаюча нація, яка називає свою батьківщину «країною мислителів і поетів». Гостям «віртуального круїзу» було повідомлено про вісім неймовірно красивих бібліотек Німеччини.

Німеччина — країна замків, тут їх більше 20 000. Звичайно, велика частина це руїни. Тим не менш, в Німеччині багато мальовничих замків, які знаходяться в чудовому стані і доступні для туристів. Бібліотекарі здійснили зупинку біля замку Ельц і Шверинського замку.

Мандрівка не залишила учнів байдужими, вони обов’язково  будуть більше вивчати історію, мову, багатогранну культуру німецького народу і при можливості відвідають особисто найпотаємніші та цікаві куточки цієї країни.

 

 

 

 

 

 

 

 

Вера Дуброва, библиотекарь центральной библиотеки им. Лермонтова