image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

У День води згадали про наболіле

22 березня у світі відзначили День води. У цю дату прийнято говорити про збереження життєво важливого природного ресурсу.

Як зазначають у Мелітопольському міжрайонному управлінні водного господарства, в Мелітопольському ра-йоні чимало проблем у збереженні водоймищ.

Начальник відділу водопостачання управління Вікторія Івасенко повідомила, що створення водоймищ у руслах річок, захаращення узбережжя, засмічення водойм призводить до їх пересихання та порушує екологічний баланс.

І це при тому, що Мелітопольщина відноситься до маловодних територій.

Спеціалісти водного господарства звертаються до мешканців району та закликають їх не лишатися осторонь проблем місцевих водоймищ, не смітити під час відпочинку на березі річок, не кидати у воду непотріб.

Важливу роль відіграє во-да у сільському господарстві. Наразі сільгоспвиробники ра-йону активно використовують зрошення у вирощуванні зернових та інших культур.

Вода — це природний ресурс, без якого  життя на землі стало б неможливим. Тож слід не забувати про її раціональне    використання та збереження природних водоймищ.