image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Юні джури випробовували свою силу

Юні джури випробували свої сили у змаганні з надання долікарської допомоги

20 квітня у Костянтинівській спеціалізованій різнопрофільній школі «Прометей» відбувся перший районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура», в якій взяли участь 19 роїв закладів освіти району.

Юні джури мали змогу випробувати сили в стрільбі з пневматичної зброї, перетягуванні канату, наданні долікарської допомоги. Також вони демонстрували  свої творчі здібності під час мистецького звіту. Впродовж гри учасники продемонстрували свою фізичну витривалість та набуті знання під час шкільних занять. Методист районного методкабінету Оксана Максак наголосила, що зацікавленість до участі в змаганнях щороку зростає.

Судді змагань, до складу яких увійшли педагоги та члени громадської організації «Спілка учасників АТО Мелітополя та Мелітопольського району», наголошували, що проведення таких заходів має велике значення для патріотичної загартованості молоді.  Сьогодні, як ніколи, важливо виховувати молоде покоління у дусі патріотизму.

Другий районний етап військово-патріотичної гри «Джура» відбудеться 18 травня, після чого стануть відомі команди переможці. Саме вони  представлятимуть Мелітопольський район на обласних змаганнях.