image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

У Новому шукають сімейного лікаря

Валентин Бутенко (ліворуч) розповів Олександру Мордику про плани з благоустрою території Новенської сільської ради

Зовсім скоро у селі Нове запрацює щойнозбудована амбулаторія сімейної медицини. Про це повідомив Новенський сільський голова Валентин Бутенко голові Мелітопольської районної ради Олександру Мордику, який відвідав населений пункт з робочим візитом 3 травня.

Основні роботи вже виконані, проведено закупівлю обладнання, та поки що медзаклад не має сімейного лікаря. Сільський голова бідкається, що охочих іти працювати до сільської лікарні немає — молоді спеціалісти прагнуть до роботи у місті або зовсім хочуть виїхати за кордон.

Валентин Бутенко наголошує, що у сільській раді гарантують медичному персоналу гідні умови праці. Медзаклад обладнано згідно сучасних норм, в приміщенні амбулаторії є двокімнатна квартира для лікаря із кухнею та ванною, щоб доїхати з Нового до міста не треба багато часу. Сільський голова каже, що наразі є дві кандидатури на посаду лікаря, але жодний претендент не вирішив остаточно.

Разом із сільським головою Олександр Мордик відвідав місцевий дошкільний заклад та початкову школу, поспілкувався с педагогами, обговорив існуючі проблеми. Районний очільник також підкреслив, що запорукою розвитку сільських територій є наповнення місцевих бюджетів та небайдужість сільських голів.

У підсумку робочої поїздки голова райради наголосив, що в Новенській сільській раді чимало зроблено для розвитку соціальних об’єктів і подякував сільському голові та всій громаді за роботу.