image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Два століття одного села

На святкування 200-річчя села завітало чимало мешканців та гостей

19 травня одне з найстаріших сіл Мелітопольського району Новомиколаївка святкувало 200-річчя з дня заснування населеного пункту. Селяни, працівники сільської ради, представники депутатського корпусу, школярі пройшлися святковим ходом вздовж вулиць села. Після цього всі учасники перемістилися до майданчика, де розпочалися урочистості.

Новомиколаївський сільський голова Євген Таланов привітав односельців зі святом. Місцевий очільник подякував тим, хто трудиться у різних сферах.

Голова райдержадміністрації Сергій Селевич підкреслив, що саме завдяки небайдужим мешканцям в селі робиться чимало.

— День народження — це особливе свято, це свято людей, небайдужих до своєї домівки. Вам пощастило жити у цьому мальовничому куточку Мелітопольщини зі славною історією. Творять цю історію люди, і головна заслуга у цьому всіх, хто працює на ланах та підприємствах, будує, ремонтує, вчить та виховує дітей, хто лікує і залучає до культурних цінностей, — зазначив він.

Голова райради Олександр Мордик зауважив, що Новомиколаївка багата на свої традиції та культуру і пригадав імена тих, хто створював історію цього населеного пункту.

— Успіх розвитку території залежав від успіху роботи сільгосппідприємств, керівників, які забезпечували, будували, розвивали територію. Керівниками сільгосппід-приємств в різні роки були: Горшков Михайло Тимофійович, Годованець Петро Кузьмич, Брага Леонід Андрійович та інші. В 70-ті роки доярка Горб Валентина Іванівна була удостоєна нагороди — Орден пошани за рекордні надої молока, — розповів він та побажав мешканцям села усіляких благ.

Впродовж урочистостей мешканцям села та колективам місцевих установ вручали подарунки.

Зокрема, від райдержад-міністрації Новомиколаївська загальноосвітня школа отримала принтер, а районна рада передала місцевій лікарні сертифікат на придбання медичного обладнання. Також від міської влади Мелітополя школі презентували сучасний комп’ютер.

За традицією старожилам, батькам новонароджених та тим, хто прожив у шлюбі багато років, також вручили подарунки.

Своїми творчими надбаннями з мешканцями села ділилися вокалісти та танцювальні колективи.

А для поціновувачів мистецтва народні майстри організували виставку своїх робіт.