image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Диспетчерам подарували комп’ютер

15:08 23.05.2018

Працівники диспетчерської служби Мелітопольського міжрайонного управління державної служби з надзвичайних ситуацій отримали новий комп’ютер.

Надзвичайники отримали комп’ютер

Такий приємний подарунок надзвичайникам зробив Семенівський сільський голова Андрій Єрмоленко та наголосив на важливості роботи диспетчерів, бо від їхньої оперативності багато що залежить. Він привітав рятувальників зі 100-річчям з дня заснування пожежної охорони України.

Представники диспетчерської служби із вдячністю прийняли подарунок та наголосили, що сучасний комп’ютер значно полегшить їхню роботу.

— Завдяки цьому обладнанню ми зможемо записувати телефонні розмови, у випадку нечіткого отримання повідомлення прослухати та своєчасно реагувати на виклики, проводити відеоконференції з  суміжними відділами, бо для рішення якихось питань раніше треба було приїздити, — зауважив начальник оперативно-координаційного відділу ДСНС м. Мелітополь Дмитро Кучерков.

Надзвичайники зазначають, що не перестають радіти й іншим подарункам. Наприклад, нещодавно вони отримали новий сучасний автомобіль від обласного управлін-ня ДСНС .

— Автомобіль МАЗ — сучасний та потужний, вивозить велику кількість вогнегасних речовин. За допомогою такого автомобіля ми зможемо більш ефективно ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій, — підкреслив він.

Працівники міжрайонного управління ДСНС сподіваються, що поступово спільними зусиллями більша частина матеріально-технічної бази буде оновлена і сучасне обладнання підвищить якість виконання складних завдань рятувальників.