image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Випускники шкіл вирушають у доросле життя

У Астраханській школі цього року закінчили навчання 6 випускників

218 одинадцятикласників району цього року завершили навчання. 25 травня для них пролунали дійсно останні шкільні дзвоники. На урочистих лінійках випускники були в центрі уваги.

Їм бажали успіхів у дорослому житті батьки, вчителі та районні керівники, які побували на урочистостях.

Так, до Вознесенської школи завітав голова Мелітопольської райдержадміністрації Сергій Селевич. Він закликав молодь прославляти малу Батьківщину та пам’ятати рідну школу.

Директор школи Микола Биковський наголосив: цей навчальний рік був досить вдалим, учні активно представляли заклад на спортивних та наукових змаганнях, проводили чималу волонтерську роботу, брали участь у творчих конкурсах. Керівник навчального закладу подякував за наполегливу працю школярам, педагогам та батькам, які є невід’ємними учасниками шкільного життя.

А до одного з найвіддаленіших навчальних закладів району — Астраханської школи завітав голова Мелітополь-ської районної ради Олександр Мордик. Він зазначив, що з кожним роком школа змінюється на краще та побажав випускникам сміливо йти по життю.

Директор школи Ірина Григор’єва зазначила, що за 40 років роботи в освітньому за-кладі так і не звикла розставатися з учнями, тому що вчителі, учні та батьки за 11 років стають справжньою сім’єю, а кожна дитина стає немов рідною. Також вона наголосила, що в навчальному закладі за останній час вдалося зробити чималий ремонт, відновити шкільну  їдальню і це стало можливим завдяки під-тримці сільської ради.

В свою чергу Астраханський сільський голова Микола Григор’єв запевнив, що він та місцеві депутати, як завжди, підтримуватимуть навчальний заклад.

На лінійці були відзначені кращі учні, найбільше нагород в Астраханській школі отримали учениці 9 класу: Анастасія Мамонтова, яка посіла 8 місце на міжнародному етапі конкурсу з усного рахунку, та Марина Корінець, яка має чимало досягнень у декоративно-ужитковому мистецтві.

До урочистостей школярі підготували яскраві концертні номери. А право дати останній дзвоник отримали головні винуватці свята — випускники школи.

В районі із 218 випускників 7 претендують на золоту медаль, а 2 на срібну. Та вони ще мають підтвердити ці результати при проходженні зовнішнього незалежного тестування.