image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Прощавай, садок дитячий!

  З радісними обличчями та сльозами на очах в останній раз прийшли маленькі теремківці села Костянтинівка до дитячого садка, щоб попрощатися з веселим світом дитинства, цікавими іграшковими подорожами та дивовижними дитячими відкриттями, які допомагали пізнавати навколишній світ і самих себе в ньому.

І тільки батьки відчували сум та тривогу, розуміючи, яка непроста дорога у світ дорослого шкільного життя очікує їхніх малят. Вони переступили поріг нашого садочка лякливими крихітками, мов зайченята, а зараз постали перед «Теремковою родиною» випускниками.

  Лунала урочиста музика — улюблений садочок проводжав до школи  35 своїх вихованців. Яскраве, різнокольорове, мов повітряні кульки,  вбрання дівчаток, зачіски справжніх леді, взуття зі стразами та перлинами. А хлопці, мов джентльмени, у сучасних сорочках та модних капелюхах. Під оплески батьків та працівників ДНЗ зробили дефіле та разом з улюбленими іграшками зайняли почесні місця. Кожен випускник підготував  улюблений віршик, від якого котились сльози у матусь, бабусь та вихователів. А які чудові таночки та виступи з музичними інструментами майстерно продемонстрували майбутні школярі, на них з заздрістю дивились веселі та радісні малюки молодшої групи під час вітання та вручення подарунків іменинникам свята!

 І треба було бачити здивовані оченята дітей, коли на сцені з’явилися кореспондент з оператором, які брали інтерв’ю, розповідали про всі негаразди шкільного життя та відмовляли їх від школи! Але діти дали на всі ті питання розумні відповіді і переконали журналістів, що школа чекає кожного з них і підуть вони до неї з великим задоволенням. А потім були веселі флешмоби, пісні, таночки та прощання з різнокольоровими кульками, з якими випускники урочисто проходили крізь батьківський струмочок, з дзвінким радісним сміхом кульки випустили в повітря з побажаннями щасливого майбутнього випускникам-теремківцям. Прощавай, садок дитячий! До побачення, «Теремкова родино»,  любі друзі та чудові іграшки! Ми йдемо до школи.