image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вклонилися людям в білих халатах

12:02 20.06.2018

В Мелітопольському районі вшановували медичних працівників, які щорічно відзначають своє професійне свято у третю неділю червня. На адресу лікарів, медсестер, фельдшерів, санітарів і всіх, хто пов’язаний з медициною, лунало чимало слів подяки.

З особливим теплом до медичної спільноти Мелітопольщини звернувся голова райдержадміністрації Сергій Селевич, який присвятив цій благородній професії майже 10 років.

— Для кожного з вас це не просто професія, а покликання, спосіб життя. Ви віддаєте пацієнтам тепло, любов, турботу, іноді  в ущерб сім`ї, батькам, друзям, — зауважив він.

Сергій Селевич зауважив, що районна влада робитиме все можливе для подальшого розвитку медицини в районі.

— Я пишаюся тим, що рівень медицини в Мелітопольському районі набагато вищий, ніж у інших районах, та навіть містах обласного значення, — підкреслив Сергій Селевич.

Районний очільник подякував медичним працівникам та побажав недавнім колегам усіляких благ. Заступник голови райради Людмила Шляхтіна зауважила, що робота медичного працівника вимагає сміливості та відповідальності за долю інших.

До слів вдячності своїм колегам приєднався т.в.о.  головного лікаря Мелітопольської  ЦРЛ Геннадій Ткаченко.

Впродовж свята присутніх розважали творчі колективи та окремі виконавці. За значні досягнення в професійній діяльності медичні працівники району отримали районні та обласні нагороди.