image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наш «Абрикосовий рай»

Закінчилися заняття, які потребували багато знань, витримки та наполег-ливості. А літо запросило малечу ДНЗ «Теремок» села Костянтинівка на музично-розважальні, образотворчі та оздоровчі заходи.

З якою насолодою маленькі теремківці зустріли тепле, різнобарвне літечко. Смачні вітамінізовані страви, свіжі овочі та фрукти, які так полюбляють дітлахи, з’явилися на столиках у кожній групі. І «Сонечки», і «Веселі гноми», «Весельчата» і «Калиноньки» з задоволенням відвідують до-шкільний заклад, у якому щодня лунає дзвінкоголосий сміх, весела музика, яка запрошує на веселі чудові флешмоби на літніх майданчиках. Цього року педагогічний колектив започаткував нові веселі свята для малят, такі як «Полунична красуня» і «Абрикосовий рай». Ці солодкі фрукти та ягоди притаманні мешканцям нашого села, тому що в кожному садочку саме з полунички починається літо, а продовжує його довгоочікуваний «абрикосовий рай». В тісній співпраці з батьками були підготовлені декорації, кос-тюми, виставки образотворчого мистецтва, а вихователі та помічники потурбувалися про різноманітні конкурси, загадки, змагання.
А який чудовий абрикос зробили вихованці груп разом з педагогами! Це бу-ло справжнє диво, яке за-прошувало всіх малят на фотосесію.
Хай живе така чудова традиція в нашій Костянтинівці, а Бог дає рясних врожаїв кожній родині!
Батьківський комітет ДНЗ «Теремок» с. Костянтинівка