image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Рейтинг Webometrics:ТДАТУ в сотні кращих ЗВО України

Показником успішності закладу вищої освіти сьогодні можна вважати позицію у національних та міжнародних рейтингах ЗВО.За останніми данимисвітового рейтингу Webometrics,ТДАТУ (Таврійський державний агротехнологічний університет) увійшов до першої сотні закладів вищої освіти України, значно покращив свої позиції у порівнянні із минулими показниками рейтингу і посів 98-у сходинку в редакції рейтингу 2018.2.1 July 2018.

«Webometrics Ranking of World Universities» вважають одним з найбільших та найвідоміших рейтингів світу. За твердженням авторів, рейтинг Webometricsза допомогою незалежних веб-індикаторів та науково обґрунтованій моделі опосередковано оцінює усі аспекти діяльності вишу: наукову, навчальну, соціальну, культуру,спортивну тощо. Це відрізняє цей рейтинг від інших Інтернет-рейтингів.

Починаючи з 2004 року, кожні шість місяців група “Іспанська національна дослідницька рада” (The Cybermetrics Lab, CSIC) виконує незалежне наукове дослідження інформації про роботу університетів.

Оцінювання університетів відбувається за чотирма показниками:

1) PRESENCE (присутність) – кількість сторінок на сайтах в основному домені установи (включно з піддоменами та директоріями), які індексуються пошуковою системою Google;

2) VISIBILITY (видимість) – кількість зовнішніх джерел, які містять зворотні посилання на веб-сторінки установи – розраховується за показниками інструментів Ahrefs та Majestic;

3) TRANSPARENCY (прозорість, відкритість) – кількість цитат топ-авторів установи за Google Scholar Citations;

4) EXCELLENCE (якість, науковість) – кількість статей науковців установи, які входять до 10% найбільш цитованих у 26 дисциплінах за розрахунками Scimago.

Рейтинг Webometrics оцінює більше 24 тис. ЗВО світу,в тому числі й 327 українських. У новій редакції рейтингу до першої трійки кращих університетів України, зокрема, увійшли: Київський національний університет імені Тараса Шевченка,Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені ІгоряСікорського» та Львівський національний університетімені Івана Франка.

Вновій редакції рейтингуТДАТУ має 6-у позицію серед 22 аграрних ЗВО України та 4-у серед 10-иЗВО Запорізької області після ЗНУ,ЗНТУ, ЗДІА (відповідно 12, 53 та 55 місця).

Вітаємо університетську спільноту з достойним результатом у рейтингу «Webometrics Ranking of World Universities»! Дорогу здолає той, хто йде! Ми йдемо вперед!!!

Детальніше: http://www.tsatu.edu.ua/

Прес-служба ТДАТУ