image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

ТДАТУ переймає європейський досвід впровадження системи НАССР

Колектив кафедри харчових технологій Таврійського державного агротехнологічного університету систематично підвищує і вдосконалює свій кваліфікаційний рівень, забезпечуючи високий рівень підготовки фахівців. Викладачі кафедри проходять стажування, семінари, тренінги не лише в Україні, а й за кордоном.Черговим заходом подібного напрямку став навчально-практичний тренінг із сертифікації за системою НАССР, організований Міжнародним Торгівельним Центром спільно з Асоціацією «Ягідництво України».

HACCP (англ. HazardAnalysisandCriticalControlPoint) — це система аналізу ризиків, небезпечних чинників і контролю критичних точок. НАССР передбачає заходи, що забезпечують необхідний рівень показників безпеки продукції в процесі її виробництва. Система дозволяє виділити потенційно небезпечні чинники у харчових продуктах та запобігти їх виникненню.Отже, розуміння особливостей цієї системи допоможе фахівцям нашого університету краще орієнтуватися в інноваційних підходах до процесу виробництва харчової продукції.

Захід відбувся у м. Мронгово (Польща) у рамках Проекту «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі – Ініціатива «EU4Business» за фінансування Європейського Союзу. Тренінг проводили фахівці світового рівня, які мають багаторічний досвід роботи на підприємствах Європи, активно співпрацюють зі Світовим Банком та іншими міжнародними установами.

Завідувач кафедри д.т.н., проф. Прісс О.П. мала можливість отримати практичні навички впровадження системи НАССР на провідному європейському підприємстві WILD ADM, яке спеціалізується на заморожуванні фруктів і виробництві фруктових наповнювачів. Участь у цьому навчально-практичному заході дозволила їй особисто поспілкуватися з міжнародними експертами з НАССР та отримати нову корисну інформацію щодо питань безпеки та якості харчової продукції.

Впровадження в освітній процес поглибленого вивченнясистеми НАССР дозволить реалізувати якісний підхід до підготовки конкурентоспроможних фахівців спеціальності «Харчові технології».

ТДАТУ має чималий досвід міжнародної співпраці з метою стажування, обміну досвідом та підвищення професійної майстерності викладацького складу. Набуті навички не лише підвищують престижність університету, а й в першу чергу дають змогу студентам скористатися представленими можливостями для реалізації свого потенціалу.

Більш детально: http://www.tsatu.edu.ua/

Прес-служба ТДАТУ