image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Агрономія залишається привабливою для абітурієнтів

В Таврійському державному агротехнологічному університеті добігає кінця вступна кампанія, вже оприлюднені списки зарахованих на навчання державним коштом, а 10 серпня майбутні студенти дізнаються про зарахування на контрактну основу.

Про це повідомив відповідальний секретар приймальної комісії ТДАТУ Іван Чижиков. Він розповів , що на освітній ступінь бакалавра було подано більше 2 тис. заяв від вступників, на магістратуру зараховано майже 700 студентів.
Іван Чижиков проінформував, які спеціальності найбільше припали до душі абітурієнтам.
— Найбільше користуються попитом спеціальності «Управління та адміністрування», «Менеджмент», «Туризм», «Готельно-ресторанна справа». Якщо говорити у розрізі спеціальностей, то серед аграрних популярними є «Агроінженерія», «Агрономія» та «Харчові технології», — розповів Іван Чижиков і додав, що серед потенційних студентів є мешканці Мелітополя та Мелітопольського району, а також абітурієнти з інших місцевостей. Іван Чижиков наголосив, що університет з нетерпінням чекає на студентів, а викладацький колектив ретельно готується до навчального процесу.
У приймальній комісії зазначають: хто не встиг подати документи в літню вступну кампанію, може це зробити восени, під час додаткової сесії.