image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Відкрилися дитсадок та шкільна їдальня

Такими подіями запам`ятався перший день нового навчального року батькам та малечі Астраханської школи, на базі якої працюватиме дошкільний заклад.

Не навчанням єдиним

За словами директорки навчального закладу Ірини Григор`євої, цього року в школі вдалося значно покращити матеріально-технічну базу, всі двері було замінено на нові — енегроефективні, на підлогу замість дерев’яних дощок постелено лінолеум, для дитячого садка облаштована спальна кімната. Дошкільний заклад відкрився на базі групи короткотривалого перебування, поки що його відвідуватиме 21 малюк. Та все ж головним досягненням є відкриття їдальні, яка не працювала понад 20 років. Директорка стверджує, що цього вдалося досягти завдяки небайдужості батьків та фінансовому сприянню з боку сільської ради. Астраханський сільський голова Микола Григор`єв повідомив, що впродовж останніх чотирьох років на навчальний заклад з місцевої скарбнички витрачено близько 2,5 млн. грн., а на відновлення їдальні та облаштування дитсадка витрачено 1,3 млн. грн. Він стверджує, що для харчування дітей в школі закуплене нове обладнання, посуд та інше необ-хідне приладдя. Вартість харчування на день для одного дошкільника складає 35 грн., але тут, крім сільради, кошти доплачуватимуть батьки. Учнів же 1-4 класів годуватимуть обідом на 20 грн., з яких 10 грн. — це кошти районного бюджету, а ще 10 — сільського. Сільський голова наголосив: цього вистачить для забезпечення дітей смачним та поживним обідом, бо з від-криттям їдальні підприємець, який забезпечує харчування, не витрачатиметься на їх підвіз.

Першачки вразили зовнішнім виглядом

На святі знань в Астраханці велику увагу приділили першокласникам, бо вони не тільки вперше переступили поріг країни знань, але і навчатимуться у «Новій Українській школі». Наймолодші школярі значно вирізнялися на фоні інших не лише своїм віком, а й зовнішнім виглядом. Для урочистої події батьки пошили для всіх малят однакові   костюми. Дівчатка були у червоних спідницях та вишиванках, а хлопчики у шароварах. Коли пролунав гімн України, першачки всі як один приклали руку до серця. Порадували вони присутніх і веселими віршами та танцями.

Привітати учнів з новим навчальним роком приїхали ра-йоні та міські керівники. Голова Мелітопольської районної ради Олександр Мордик передав навчальному закладу сертифікат на отримання  акустичної системи та побажав першокласникам цікавих відкриттів і нічого не боятися. До привітальних слів долучився і заступник міського голови Сергій Прийма, який також вручив школі подарунок.

На заході чимало слів подяки лунало на адресу батьків, бо, за словами директорки, вони є надійними партнерами педагогів та не тільки вкладають душу у виховання своїх дітей, а й є активними учасниками шкільного життя.