image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

У центрі уваги — першокурсники

Перший дзвоник пролунав для студентів Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького. У центрі уваги були першокурсники, для яких з цього дня почнеться цікавий шлях самостійного дорослого життя. Саме тому на їхню адресу лунало чимало привітань.

Ректор вишу Анатолій Солоненко зауважив, що університет вже в 95-тий раз відкриває свої двері юнакам та дівчатам і побажав студентам успіху у навчанні.

— Перед вами сьогодні відкриваються всі дороги, ми віримо, що ви твердо і впевнено підете обраним шляхом до нових здобутків та професійного успіху, — сказав він.

Заступник голови облдержад-міністрації Едуард Гугнін зазначив, що з цього року педагогічним спеціальностям навчатимуть за новими стандартами.

— Саме вам, майбутнім вчителям, випала можливість навчатися за новими стандартами і через декілька років ви прийдете у класи і почнете будувати нове майбутнє нашої країни, — зазначив Едуард Гугнін.

До привітань приєдналися і районні очільники.

— Ви люди, від яких залежить наше майбутнє. Не витрачайте часу марно, докладайте зусилля для здобуття освіти, — підкреслив голова Мелітопольської РДА Сергій Селевич.

— В цьому виші люди отримують професії, які вкрай потрібні нашій молодій державі, — сказав голова Мелітопольської райради Олександр Мордик.

Благочинний церков Мелітополя протоієрей Максим Смирнов також побажав студентам усіляких гараздів та окропив їх святою водою. Після вітань пролунав перший дзвоник, який покликав студентів до цікавих подорожей у країну знань.