image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

З педагогів дошкільників починається освіта в Україні

Так сталося, що українське дошкілля довго чекало свого власного свята. Вперше на державному рівні день дошкілля святкували 27 вересня 2012 року, і з того часу дошкільники Мелітопольського району та нашого рідного села Констянтинівка, чекаємо на цей день з великою радістю щоб відзвітувати батькам та громадськості про свої досягнення, поділитися інноваціями, нагородами та порадитися про свої труднощі.

У дошкільних закладах працюють справжні патріоти України незважаючи на досить малу зарплатню, педагоги дошкільники віддають душу і серце маленьким вихованцям – майбутнім державотворцям.

Нас називають важливою, першою ланкою освіти і насправді в дошкільних закладах працюють тільки за покликанням! Педагогічний колектив, технічні працівники перетворюються на другу родину для маленьких вихованців яких навчають і вдягатися і їсти і розуміти навколишній світ і любити свою рідну Україну, місто де народилися, свою родину і просто —  бути справжніми людьми, доброзичливими, ввічливими і розумними.

Колектив ДНЗ «Теремок» Констянтинівської сільської ради намагається створювати всі умови для освітньо-виховного процесу маленьким констянтинівцям. У минулому році ми приймали участь в міжнародних і в обласних, районних конкурсах, оглядах, проектах. Були активними учасниками  всіх заходів сільської ради яка звертає велику увагу на розвиток дошкільної освіти села. Завдяки постійній турботі депутата обласної ради Горбань В.І, сільської голови Горбань Т.П,  головного бухгалтера Романенко Л.А та безпосередньої участі батьківської громади було оновлено матеріально-технічну базу, придбані меблі, духова шафа, встановлені вікна та інші матеріали та обладнання.

Значною перемогою педагогічного колективу була участь у міжнародному освітньому проекті під егідою unicef  «Садочок дружній до дитини»  наші методичні надбання були високо оцінені. Ми отримали право на оформлення сучасної дошкільної групи з обладнання наочності та велику увагу міжнародної спільноти до нашого навчального закладу

Хай щастить малюкам, педагогам та батькам дошкільних навчальних закладів! Хай Бог дає Вам здоров’я, наснаги, творчих злетів та вдячного суспільства, а влада стимулює працю дошкільників гідною заробітною платою!

Зі святом Вас любі дошкільники!

Педагогічний колектив ДНЗ «Теремок» батьківський комітет.