image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Ухвалили нові призначення та зміни до бюджету

10:58 26.09.2018

Районний бюджет за перше півріччя не виконано. Про це повідомила начальник фінансового управління Мелітопольської райдержадміністрації Наталія Супрун під час засідання 24 чергової сесії районної ради, яке відбулося 20 вересня.

Надійшли субвенції від сільських рад

Головний фінансист району пояснила це відсутністю надходжень від військової частини, яка більше не розташовується на території  району. Проблема в тому, що під час затвердження бюджету на поточний рік на ці надходження були затверджені видатки.

Тому  хоча в скарбниці і залишаються невикористані кошти, так звані вільні залишки, та їх розподілити у повному обсязі не можна. Бо, у разі браку фінан-сування захищених статей, ці гроші мають витратити на покриття дефіциту.  І вже традиційно депутати за-твердили зміни до скарбниці району, зокрема, надходження від сільських рад на медицину. Так, Новобогданівська громада передала субвенцію 43,4 тис. грн. на функціонування стоматологічного кабінету для цент-ральної районної лікарні, таким чином вдасться залишити стоматолога, який працюватиме в селі.  В черговий раз із сільських бюджетів перераховані кошти на інсулін: 46 тис. грн. виділила Новобогданівська громада, 11 тис. грн. Промінівська і 3 тис. грн. Мордвинівська сільські ради.

Побільшало почесних громадян

Не обійшлося на засіданні без дебатів. Народні обранці тривалий час не могли затвердити статут «Інклюзивно-ресурсного центру». Депутати пропонували правки, наприклад, замінити слово, яке вони вважали недоцільним. У підсумку із двох запропонованих змін затвердили лише одну. А ось кандидатуру директора установи підтримали одноголосно і без обговорення. Таким чином, заклад очолила Наталя Куцевалова.

На сесії  присвоїли звання «Почесний громадянин Мелітопольського району» Заслуженому працівнику сільського господарства України , директору ПП «Могучий» Миколі Кишку, який 37 років очолює ПП «Могучий» та присвятив своє життя сільському господарству.

Депутати та апарат  райради не знаходять порозуміння

Всього народні обранці розглянули 21 питання порядку денного.

А у розділі «Різне» виступив депутат Олександр Левадний, який висловив невдоволення роботою апарату райради. Начебто спеціалісти неправильно ведуть протоколи комісій та не вносять  запропоновані правки до проектів рішень.

На це голова районної ради Олександр Мордик зауважив, що народні обранці можуть і повинні готувати власні проекти рішень і подавати їх на розгляд райради і додав, що жодному депутату у цьому не відмовляли. Він також наголосив, щоб депутати також уважно вивчали регламент роботи райради та діяли в межах чинного законодавства.

Після ухвалення рішень зі всіх питань порядку денного  24 сесія сьомого скликання була оголошена закритою.