image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

На Запоріжжі правоохоронці вилучили понад 400 боєприпасів

16:14 01.10.2018

Поліцейські ГУНП в Запорізькій області спільно з працівниками Управління СБУ провели понад 20 санкціонованих обшуків, в результаті яких вилучили зброю та боєприпаси.

26 вересня поліцейськими ГУНП в Запорізькій області спільно з працівниками Управління Служби безпеки України в Запорізькій області, в рамках проведення оперативно-профілактичних заходів, з метою виявлення фактів незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухових речовин, в місті Мелітополь та Мелітопольському районі проведено ряд санкціонованих обшуків в помешканнях та транспортних засобах осіб, причетних до скоєння ряду тяжких злочинів.

Так, в одному з дачних кооперативів виявлено та вилучено: 7 бронежилетів, 223 набої різних калібрів та дії, 2 пістолети, 2 автомати, підривач УДЗ, корпус РГН, пристрій для відстрілу сигнальних патронів.

У квартирах в місті Мелітополь правоохоронці виявили та вилучили: 2 револьвери, 2 рушниці, пневматичний пістолет, 163 набої різних калібрів, корпус гранати РГД-5 та уніфікований підривач УРЗГМ-2, корпус гранати «Ф-1» та запал до нього,

В одному з сіл Мелітопольського району у домоволодінні виявлено та вилучено пістолет  «Zoraki», газовий пістолет та 19 набоїв калібру 9 мм.

Все вилучене направлено на експертизу до Запорізького Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру.

Вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ознаками ст.263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

З початку року запорізькими поліцейськими 219 особам повідомлено про підозру  у скоєнні злочинів в сфері незаконного поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.

Нагадаємо, що на Запоріжжі поліцейські затримали підозрюваних в озброєному розбої на ювелірну крамницю.

Відділ комунікації поліції в Запорізькій області