image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Твори, пронизані любов’ю до Батьківщини

25 вересня видання презентували широкому загалу. Письменниця стверджує — її твори присвячені, перш за все, рідному краю.

Де батьківська рідна хатина,

Криниця і спів солов’я,

Початок бере Україна,

Вітчизна кохана моя.

Щомиті, щодня,щогодини

За неї я, рідну, молюсь,

Прекрасну мою Україну,

Як матір, її я люблю.

Саме цим віршем розпочинається перша глава збірки творів «Мелодії степу» за авторства письменниці, вчителя української мови та літератури Новомиколаївської школи Ольги Фесенко.

— Ми живемо на чудовій території у Таврійському степу, який приваблює своєю розкішною природою і думаю, що кожна людина не буде байдужою до навколишнього середовища, до того, що оточує нас навкруги, — каже вона.

Ця збірка вже друга, перша — «Сонце над Терсою» вийшла у 2010 році. У новому виданні чимало прозових творів, багато розповідей народилися з дитячих спогадів Ольги Фесенко та членів її родини, та, крім цікавих історій, в них простежється чітка лінія любові до Батьківщини, до рідного села, до природи.

У світ вийшло 200 екземплярів, примірники книги передані до сільських бібліотек центральної районної бібліотеки. Втілити проект в життя вдалося завдяки допомозі депутатської групи районної ради «Аграрії Мелітопольщини» та благодійної організації «Мелітопольський край». Верстку та редагування здійснив колектив міськрайонної газети «Новий день». Ольга Фесенко розповіла, що особливу роль у виданні збірки відіграв і голова Мелітопольської районної ради Олександр Мордик. Саме до нього письменниця звернулася в першу чергу, а районний очільник залучив до цієї справи депутатів райради та благодійну організацію.

Присутні на презентації друзі та колеги письменниці висловлювали захоплення її творами. Так, директор Новомиколаївської школи Валентина Середняк наголосила, що вірші та проза письменниці не залишають байдужими, бо Ольга Фесенко пише про те, що хвилює людей.

— Вона вміло поєднує здавалося б прості слова у прекрасні віршовані та прозові рядки, які торкаються глибин душі. Тому що ці рядки наповнені любов’ю до рідного краю, до родини.

А ті, хто сприяв появі видання — голова БО «Мелітопольський край» Микола Кишко, голова депутатської групи «Аграрії Мелітопольщини» Олександр Кудикін та Олександр Мордик запевнили, що залюбки підтримають і інші проекти письменниці.

Під час презентації учні школи та односельці Ольги Фесенко декламували твори і співали пісні її авторства.