image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Маленьких «теремківців» посвятили у козачата

Юних вихованців Костянтинівського дитсадка «Теремок» приймали до лав козацтва. Це відбулося під час посвяти у козачата. За словами завідуючої дитсадком Людмили Крижко, подібні урочистості виховують у малечі любов до своєї Батьківщини та прищеплюють гарні якості.

Запрошені на свято радо вітали маленьких патріотів і побажали стати справжніми козаками та захисниками своєї держави. Численні гості дарували дітлахам іграшки та корисні в навчанні речі.

— Козаком може бути той, хто поважає старших, любить свою Батьківщину, не цурається роботи, вдосконалює свою бойову майстерність. Я сподіваюся, що після посвяти у козачата, ви станете саме такими, — підкреслив голова ради старійшин Мелітопольського козацького полку Геннадій Хохлов.

А майстер спорту міжнародного класу з гирьового спорту Сергій Кубрак запросив малечу на заняття спор-том.

Щоб стати справжніми козаками, малі «теремківці» змагалися в хоробрості, спритності та інших навичках. Вони перетягували канат, варили куліш та виконували всілякі завдання.

Малеча промовляла слова присяги. Потім кожному з новопосвячених козаків-хлопців вручили булаву як символ мужності, а дівчата отримали підкови для оберегу козацького роду.

Після цього маленькі козачата порадували своїх батьків та гостей веселими піснями, віршами та танцями.