image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Козацькому роду нема переводу

       В чудові жовтневі, осінні дні в теремковій родині традиційно відбувається найголовніше свято — посвята в козачат маленьких дошкільників. Свята Матінка-Покрова захисниця українського козацтва приймала в свої обійми до Констянтинівського куріня 54 козака й козачки.

На святі були присутні шановні гості: голова старійшин Мелітопольського козацького полку полковник Хохлов Г.О., депутат Районної Ради Аненко В.О., справжні друзі теремкової родини Есіпенко Ю.О., Кубрак С.І., отець Макарій, Ольховська Г.А., Свілів Д.В., аматорський фольклорний гурт «Чарівниці»  та батьківський комітет закладу.

Свято розпочалося з  урочистого козацького маршу та гімну України, який співали і малята і дорослі. Старші козачата теремківці читали вірші, співали пісні та доводили свою спритність та мужність у різноманітних конкурсах, навіть «розпалювали» вогнище та варили справжній козацький куліш, а маленькі Берегині  розповідали про козацькі страви борщ, часничники, узвар, які і по цей час є головними травами багатьох родин Запорізьких козаків, їх підтримали запальними козацькими піснями «Ой, їхали хлопці з   ярмарку», «Моє рідне село»  «Чарівниці» під керівництвом Овсякікова С.О.

Як бути справжніми козаками та козачками розповідав полковник козачого полку Хохлов Г.О.. З побажання щасливого дитинства, здоровя, добробуту теремковій родині до маленьких козачат зверталися всі гості та дарували їх іграшкові подарунки, солодощі, а Ольховська Г.А. берегиня книг та історії козацтва подарувала куклу- мотанку «Козацьку Травницю» та мам ятки – заповіді юним козакам і козачкам. А найзворушливішою подією свята була посвята справжнього козака з покладанням козачої саблі та даруванням козакам булови, а козачкам підкови.  А благословив  малят – теремківців отець Макарій окропивши свяченою водою.

Свято було надзвичайним як для малечі так і для працівників дошкільного закладу, вдячні теремківці  подарували від імені батьківського комітету шановним гостям іконки Присвято Покрови і як завжди в кінці свята всі присутні проспівали  гімн дошкільного закладу отримавши чудовий позитив, Господнє благословення, подарунки та побажання мирного неба, сонячного дитинства та здоровя всім українським дітям та їх родинам.

Батьківський комітет висловлює величезну подяку всім учасникам свята та сподівається на подальшу співпрацю.

Від імені батьківського комітету Овчарова Т., Серпікова О.