image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Філфаку педагогічного університету — 25 років!

26 жовтня філологічний факультет МДПУ відзначив своє 25-річчя. Урочисті збори та святковий концерт в актовому залі факультету зібрали викладачів і студентів філфаку, а також гостей з інших факультетів, випускників і просто друзів.

У своїх виступах проректор з виховної роботи Ернест Муртазаєв і проректор з національно-патріотичного виховання Лариса Полякова говорили про важливість професії філолога для України, привітали факультет і передали вітання та подарунки від ректора університету Анатолія Солоненка.

Про чвертьвікову історію факультету розповідали ведучі свята і згадували вітаючі. Всього за 25 років філфак пам’ятає 3 деканів: професора Анатолія Науменка, який був біля керма в перший найважливіший рік факультету, доцента Любов Дергаль, беззмінного керівника протягом 21 року, і доцента Тетяну Коноваленко, яка не тільки закінчила мелітопольський філфак, але і в 2015 році очолила його.

Любов Дергаль і Тетяна Коноваленко протягом усього свята приймали вітання і згадували про досягнення, ві- хи історії факультету, а професор Науменко надіслав свої привітання та побажання колегам.

— 25 років — це, мабуть, не великий для факультету вік. Дійсно, ще багато цікавого попереду, але ми вже констатуємо, що в нас є дуже цікаві сторінки історії, ми приносимо користь суспільству. Роль факультету в житті країни величезна, оскільки ми знаємо, скільки наших випускників по всьому світу і в нашій рідній Батьківщині роблять багато важливих справ. Тобто наш університет став стартовим майданчиком для їх успіху, — наголосила Тетяна Коноваленко. — І я всім вам дуже вдячна — тим, хто працює і працював на факультеті. Ви всі допомагали становленню кожного студента. Сьогодні я дуже вдячна всім тим людям, які долучилися до історії нашого факультету.

Також філологів вітали заступник начальника управління молоді та спорту Тетяна Несват і декани інших факультетів університету. Та й кожна кафедра підготувала для рідного факультету вітальні номери. Це створило теплу, домашню атмосферу і нагадало, що день народження — свято сімейне. А філологи приймали всіх душевно, як рідних і близьких людей.