image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Недільні розваги у бібліотеці «Мальвіна»

Листопад такий прохолодний – і хочеться зануритися під ковдру. Але дитяча бібліотека Мальвіна не піддається осінній сонливості. Щодня бібліотека запрошує дітлахів на різноманітні цікаві, творчі та пізнавальні заходи.

Але особливо гамірно та весело у дитячій бібліотеці в неділі.

А все тому, що цього дня бібліотека гостинно відчиняє свої двері для шанувальників мультфільмів та кіно у форматі 3D,юних умільців зі створення виробів своїми руками та майстрів з настільних ігор.

4 листопада не став винятком. Гості бібліотеки дружньою компанією переглянули мультфільм «Чудовий ліс». А потім, заряджені казковою енергією,взяли участь в арт-годині та у майстер-класі.

Арт-година «Склади букет осені» відбулася у рамках арт-майданчику «Всякому серцю – любов та тепло».Учасникам заходу розповіли про чудову пору року – осінь, якій присвячували свої твори поети, письменники, художники і музиканти. Для присутніх була презентовані твори українських авторів про осінь. Учасники арт-години залюбки виконали ще йтворче завдання – скласти осінній букет з паперових гілочок та різнобарвного листя.

У Клубі сімейного дозвілля «HappyLand» бібліотекарі запропонували намалювати осінь. Але не пензликом!Бо це ж нудно!Малювати можна чим хочеш і як хочеш.Дітистворювати свої незвичайні картини за допомогою і виделок, і ватних паличок, і листя та навіть ниток.

Якщо взяти листок з осіннього дерева, промазати його гуашшю з боку прожилок, а потім притиснути до паперу зафарбованою стороною – вийде гарний відбиток для промальовування чудового пейзажу у техніці «Друк листям».

Незвичні образи створювали діти і за допомогою профарбованої ватної палички, яка після удару залишаєзображення неоднорідної фактури.

Цікава й кляксографія, коли чорна або кольорова пляма використовується як основа для образу або окремої деталі, яка уявою дитини складається у цілісний малюнок.

Школярі отримали масу позитивних емоцій та вже наступної неділі знову завітають за розвагами та книгами до улюбленої бібліотеки.